Откако ослабе 30 килограми, сега донесе уште една важна одлука: Никој не се надеваше на ова!

4 декември, 2020
2396139_profimedia0565111031_ls


Откако ја прогласи 2020 година за „година на здравјето“, австралиската актерка Ребел Вилсон апсолутно не се предава. Таа ги тестираше својата сила и физички способности на многу различни начини. На социјалните мрежи, имавме можност да видиме како планинари се бори, па дури и тркалаше огромни гуми … Ништо помалку, менталната сила не беше на испит. Не беше лесно да донесе голема одлука и драстично да го промени нејзиниот животен стил.

Придржувајќи се на својот „здрав план“, таа изгуби дури 27 кг, а ја достигна посакуваната тежина (75 кг) еден месец порано отколку што очекуваше.

– Одлучив дека 2020 година ќе биде година на здравје за мене, за целосно менување на мојот животен стил. Тоа значи промена не само физички, туку и ментално

– Бунтовничката беше искрена кога годината на пандемија на коронавирус ја натера да започне да размислува за друга важна тема – создавање семејство.


Покрај сè што направила ѕвездата, таа сакала да се осигура, па своите „квалитетни јајца“ ги чувала во сеф за репродуктивни клетки за подоцна да може да има деца. На видео што го сподели со своите следбеници на Инстаграм, Бунтовничката рече: – Јас ги замрзнав јајцата, бидејќи, како што треба да знае секоја жена во нејзината кариера, ако нешто е важно, најдобро време за тоа е сега.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi