Ова никој не го очекуваше – еве што му порача Северина на Иван Којиќ!

30 јули, 2020
severina

Најновиот пост на пејачката Северина Којиќ веднаш предизвика вистинска бура на социјалните мрежи!

После долго време, Северина објави заедничка фотографија со сопругот Игор Којиќ и му честиташе роденденот!

„Среќен 33 роденден на ова прекрасно машко суштество!“, му честита Севе на Игор со својот познат хаштаг “volim što se volimo” и “ljubav se ljubavlju vraća”.

Веќе долго време се шпекулира за нивниот брак, за тоа дали се заедно или се разведени. Северина го прослави роденденот во Загреб, а во моментов е во Сплит, додека пак Игор остана во Белград.

Сепак, најновиот пост на Северина повторно поттикна бројни коментари и воодушеви многумина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi