Оваа година е поразлично! Еве зошто Анастасија Ражнатовиќ не сакала подароци за својот 22 роденден!

27 мај, 2020
амастасија

Семејството на пејачката Цеца Ражнатовиќ наскоро ќе стане побогато за уште еден член- во наредните денови или недели ќе пристигне на свет синот на Вељко- Жељко, а неговата мајка и сестра се многу возбудени заради тоа.

Додека сопругата на Вељко Богдана ситно брои целото семејство се радува, а другарка на Анастасија открила дека заради тоа таа оваа година не сакала ниту роденденски подароци.

– Ја прашав што сака за роденден, ми рече дека не треба да купувам ништо и дека одлучила оваа година единствен подарок да и биде внукот. Тие го очекуваат бебето и неговото раѓање е најголемата работа за целото семејство. Верувам дека Анастасија заради тоа не сакаше да му придава значење на својот роденден оваа година. Сигурно ќе има голема прослава кога Богдана и Вељко ќе го добијат детето, па на тој начин ќе го одбележат и роденденот- рекла другарката.

Во меѓувреме Цеца решила со најблиските да и приредат на Анастасија изненадување, па по враќањето од Нови Сад во нивната вила на Дедиње ја чекало изненадување.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi