Овие ѕвезди објавуваат слики и видеа 18+ на страницата OnlyFans

4 септември, 2020
карди

БЕЛА ТОРН не е единствената славна sвезда која заработи пари на 18+ страницата Само фанови, пишува The Sun.

Карди Б, моделот Кети Прајс и многу други ги отворија своите профили на споменатата платформа за да заработат дополнителни пари.

View this post on Instagram

text me I’m bored^^^

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Нивните следбеници треба да плаќаат месечна претплата за да можат да продолжат да ги гледаат нивните објави, а некои sвезди одат дотаму што наплаќаат еден-на-еден разговор со обожавателите.

Бела Торн неодамна заработи милион долари за само 24 часа, а нејзините колеги исто така заработуваат вистинско богатство.

Откако видела колку славните заработуваат со објавување содржина на страницата, Кејти Прајс отворила и профил, а извор открил за „Сан“ дека Кети се решила на овој чекор, покрај нејзината желба да заработи пари, и поради нејзината желба за акција.

View this post on Instagram

What am I thinking? #selfie

A post shared by Courtney Stodden (@courtneyastodden) on

Карди Б објави на својот Инстаграм минатиот месец дека се приклучува на заедницата „Само фанс“, а официјалниот калкулатор на страницата откри дека може да заработи до 7 милиони долари за еден месец

View this post on Instagram

@prettylittlething did me good! 🤷🏻‍♀️💄

A post shared by Katie Salmon (@itskatiesalmon) on


Калкулаторот за заработка пресметува земајќи го предвид бројот на следбеници и цената на месечната претплата.