Памела Андерсон сака да се премажи – „Само уште еднаш“

30 мај, 2020
pamela

Памела Андерсон би сакала „апсолутно“ да се премажи, и покрај тоа што има неколку неуспешни бракови.

Актерката и манекенка (52) сака повторно да се омажи и се надева дека следниот пат ќе биде последен. На прашањето дали сака да се премажи, таа призна: „Апсолутно! Само уште еднаш. Само уште еднаш, те молам, Боже. Само уште еднаш. Само!“

Супер ѕвездата од „Чувари на плажата“ е „задоволна“ од  нејзиниот љубовен живот и инсистира на тоа дека се омажила само три пати – не пет, како што мислат многумина.

Говорејќи за нејзините претходни бракови, таа додаде: „Фала му на Бога што сè се случи така како што се случи, и јас сум тука и сум среќна.

“Бев во брак три пати. Луѓето мислат дека сум бил во брак пет пати. Не знам зошто, кога беа само три пати!”.

Таа продолжи: “Јас се оженив со Томи Ли, се оженив со Боб Ричи (Кид Рок) и Рик Соломон. И тоа е тоа. Три брака. Знам дека е многу, но сепак е помалку од пет”.

Памела, исто така, зборуваше отворено за нејзиното прекинување со Џон Петерс, со кој се омажи на 20 јануари и се разведе од него 12 дена подоцна, и инсистира на тоа дека тие никогаш не се венчале и никогаш не биле „физички блиски“.