Пејачката ја прекина врската: „Имам намера да го израснам мојот син сама“

25 октомври, 2020
profimedia-0546388651

По тој повод, таа за прв пат го покажа својот син

На почетокот на оваа година, австралиската раперка Иги Азалеа криеше дека е бремена па, според тоа, подоцна тајно се породи. За нејзиното породување започна да се зборува уште во јуни, додека таа го потврди тоа неколку недели подоцна. Самобендисана како и секогаш, таа чекаше некое време да го претстави својот син Оникс, кого го доби со раперот Плејбој Карти. Сега, пред неколку часа, таа на социјалните мрежи призна дека повеќе не е во врска и дека отсега го одгледува синот сама.

„Она што сакав да го кажам вчера е дека имам намера да го израснам мојот син сама и дека веќе не сум во врска“, напиша Иги и набргу потоа ја објави првата фотографија со нејзиниот син, која реши да го покаже во целост. Судејќи според нејзините зборови, прекинот се должел на проблеми со лојалноста. „Повеќе би сакала да бидам сама“, заклучи самоуверената раперка.

Оваа фотографија шокираше многумина со оглед на тоа што по потврдата за раѓањето на момчето, Иги истакна дека сака да ја зачува неговата приватност. Сакам да го фржам во приватноста, но не сакам да биде тајна. Не можам да опишам колку го сакам “, напиша 30-годишната нова мајка на почетокот на оваа година.

Инаку, Иги беше со Плејбој две години. Пред овој прекин, парот раскина и минатата година, само неколку месеци пред раѓањето на нивниот син.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum