Plus size манекенката Ешли имаше несреќа: Таа гризна колач и скрши заб

20 јуни, 2020
јкјл

Graham се пожали дека главниот виновник за расипаниот заб е замрзнатата торта од овесна каша направена од нејзината мајка. Таа сподели со нејзините фанови што се случило и ги натера да се смеат

Plus size манекенката Ashley Graham ( (32) објави видео на својот инстаграм профил со своите следбеници во кое ја покажа несреќата што и се случи.

Таа гризна торта што беше замрзната и го скрши предниот заб. Тврди дека нејзината мајка ја направила тортата која е главниот „виновник“ за нејзиниот скршен заб.

„Поздрав до Lindu Graham  која ги прави најдобрите колачи од овесна каша во светот и ги става во замрзнувач“, рече таа во видеото.

View this post on Instagram

👀

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Видеото го прегледале повеќе од два милиони луѓе. Многумина и пишаа во коментарите како ги натерала да се смеат.

  • О Боже, умирам од смеа. Ова ми се случи и мене. Но, факт е дека вие сепак изгледате добро – пишале во коментар. Но, покрај тоа што прави колачи, нејзината мајка Линда е голема поддршка и помош за неа, особено откако се породи.

Ешли е една од оние луѓе што не се срами да покаже ништо лично на социјалните медиуми. Таа често објавува голи фотографии и често ја истакнува важноста на само прифаќањето на нечие тело.

„Никогаш не сум се чувствувала подобро и јас сум толку благодарна што моето тело и син ми ми дозволија да бидам подеднакво подвижна и флексибилна како што сум била досега“, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi