По раскинувањето Ријана качи повеќе од 10 килограми, но не се срами од свето тело – го покажува во долен веш!

6 јули, 2020
fdsfdfd


Светски популарната пејачка Ријана целосно се посвети на својот моден бренд, а колку што можеме да видиме, снимањето на песни го остави на страна. Заработува огромни суми пари од линијата што ја создава, и задоволна е само со тој приход. Многумина забележале дека пејачката минатата година се здебелува, а дури и сега има десет килограми прекумерна тежина.

По раскинувањето со избраникот за кој требаше да се омажи, Ријана не се огласи во медиумите, а публиката смета дека таа „нашла спас во храната“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris