По семејната трагедија Криси Тајген ги поминува празниците на Карибите каде полека закрепнува од сè!

28 декември, 2020
keke

Манекенката Криси Тајген доживеа голема трагедија пред два месеци кога го загуби третото бебе во петтиот месец од бременоста, кое со нетрпение го чекаше со сопругот Џон Леџенд. Некое време се повлече од медиумите и социјалните мрежи, но сега јасно стави до знаење дека со сите сили се обидува да ги надмине болката и тажните спомени.

За да се оддалечат малку од нивното секојдневие и околината што постојано ги потсетуваше на трагедијата во октомври, кога доживеа спонтан абортус и го загуби третото бебе, Криси Тајген и Џон Леџенд организираа семејна прошетка. Тие отпатуваа на Карибите за празниците, а поранешната манекенка ни покажа како го поминуваат своето време таму.

Преку својот профил на Инстаграм, на кој беше неактивна неколку недели, Криси одговори од потоплите региони. Исончана во златно едноделно бикини, во друштво на нејзината ќерка Луна, сопруга на славниот музичар позирана покрај базен. Покрај тоа, таа даде до знаење дека полека се вразуми и дека со сите сили се обидува да ја надмине својата тага.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris