По сите обвинувања Елен Деџенерис објави дека е позитивна на Ковид 19: Следеа секакви коментари…

11 декември, 2020
Ellen-DeGeneres-Show-


Елен Деџенерис, која беше во центарот на вниманието последните месеци поради грозоморни обвинувања, објави на Фејсбук дека е заразена со коронавирус.

“Здраво, сите, сакам сите да знаете дека сум позитивен на Ковид-19. За среќа, сега се чувствувам добро. Секој што бил во близок контакт со мене е известен и ги почитувам сите мерки на претпазливост. Се гледаме повторно по празниците. Ве молам да останете здрави и да се грижите за себе. Со љубов, Елен “, напишала Елен.

Елен Деџенерис: Како комичното шоу се претвори во токсично - Независен  Весник

Многу следбеници и посакаа брзо закрепнување на водителката и комичарка и и порачаа да биде претпазлива, а само неколкумина истакнаа дека не требаше да го снима своето шоу за време на пандемијата на коронавирусите.

“Се молам да заздравите што побрзо и вашата сопруга Портија да не се заразува. Вие сте фантастична жена која ме разубавува секој ден. Обожавам да ги гледам вашите емисии и да ги читам вашите објави”, “Те сакам. Држи се”, “Дури и со со сите мерки на претпазливост што беа на сетот од вашата емисија, се заразивте. И тогаш луѓето се прашуваат зошто се заразуваат со вирусот. Ова треба да биде поука за сите нас “,„ Очигледно не ги следевте мерките на претпазливост “,„ Дали носевте маска и се придржувавте на социјалната дистанца? “, коментираат тие.

Шоуто „Елен Деџенерис“ на работ на колапс - Стандард
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi