Победникот во шоуто за таленти договори состанок со Меган во Лондон: „Беше многу чудно“

6 декември, 2020
megan

Британскиот победник на Х фактор Мет Кардл призна дека се допишувал со Меган Маркл и дека договорил состанок со неа непосредно пред да заврши со принцот Хари. Да одеа на тој датум, животот на Меган, Хари и самиот Мет денес ќе беше сосема поинаков.

Како и да е, во интервју за Сан во неделата, Мет рече: “Тоа беше многу чудна ситуација, многу чудна. И јас навистина не знам како се случи тоа. Животот има свој тек, и мојот тек очигледно не требаше да биде таков. Јас го сторив тоа, но смешно е да се запамети “.

Тој и Меган започнаа да се допишуваат во 2015 година, кога таа беше слободна и во Велика Британија. Таа го направи првиот чекор, почнувајќи да го следи на Инстаграм откако неговата улога во претставата Вест Енд Мемфис освои неколку награди. Тие разменија пораки, но пред да се случи нешто конкретно, тој ја запозна сегашната девојка Амбер Хернаман, а Меган се сретна со Хари.

Иако ги победи момците од One Direction во Х Фактор и заработи 5,5 милиони евра, Мет остана без договор со издавачката куќа Сајмон Кауел по откритието дека е зависник од дрога.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi