Погледнете го рајот за кој Карлеуша плати барем поприлично! Џеј Ло исто така уживаше во овој хотел

4 август, 2020
jelena-karleusa-830x0

Популарната пејачка Јелена Карлеуша (41) со своите ќерки Атина (11) и Ника Тошиќ (10) десет дена беше на годишен одмор во Анталија, во еден од најлуксузните хотели, за кои пејачката одвои богатство.

Иако многу пејачи се жалат дека не работат веќе пет месеци заради епидемијата на вирусот корона, Јелена ги откажа закажаните настапи пред пропишаните мерки и замина на годишен одмор со своите ќерки во хотел со пет вездички, што го одзема здивот.

Карлеуша беше со наследниците во хотелот „Regnum Carya Golf & Spa Resort“, каде за престој на тројца лица во еден апартман, во зависност од погледот, ноќ чини од 590 евра до 1300 евра.

Патем, пејачката Џенифер Лопез престојуваше во истиот хотел со своите деца во септември минатата година, каде што имаше концерт.

Бидејќи аранжманите се преземаат за 10 дена, односно ноќевања, Јелена платила минимум 6000 до 12000 евра, за семеен одмор без дополнителни услуги, без сопругот Душко Тошиќ, кој се вратил во Кина поради деловни обврски.

Хотелот се наоѓа на околу 35 км од аеродромот во Анталија и околу 45 км од центарот на Анталија. Има вкупно 553 соби, има песочна плажа долга 120 метри и површина од 1.800 метри квадратни. Просториите се опремени до најмали детали и имаат свои тераси.

Главниот ресторан има посебен дел за оние над 15 години, мени со диети, СПА центар, седум тобогани, седум базени, пинг-понг, турска бања, шест тениски и три фудбалски игралишта, парна бања, сауна, музика во живо, програма за анимација, аеробик, кошарка , аквабајк, мини фудбал, детско мени, детски базен.

Дополнителни трошоци вклучуваат видео игри, билијард, спортови на вода, масажи, лекции за голф и тенис, изнајмување опрема за тениси и осветлување на тениски терени, услуги за перење и чистење на суво, услуги за доктор и дадилка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris