Погледнете како изгледаше Меган пред да го запознае принцот Хари, додека сè уште не беше позната (ФОТО)

20 декември, 2020
Screenshot_2

Во 2012 година, Меган Маркл се појави во божиќното видео на Ричард Маркс во кое тивко потпевнува.

Меган Маркл беше малку позната како актерка пред да патува низ Светот за да биде во врска со принцот Хари.

Таа се најде во центарот на вниманието уште повеќе кога се сврши со Хари, а потоа се омажи во 2018 година. Но, пред него, јавноста најмногу ја познаваше по улогата во серијата „Suits“ а таа направи некои помали актерски ангажмани.

Во моментов она што привлекува внимание на Интернет е божиќен спорт наречен „Christmas Spirit“ на Ричард Маркс од 2012 година, кој може да се гледа на YouTube и има околу 140.000 прегледи. Во него се појавува и Меган со колегите од серијата „Suits“ и заедно со нив пее и песна. Притоа, сите носат божиќни капи.

Некои дури сега сфатија дека Маркл е на видеото и коментираат дека многу се сменила и дека е прилично срамежлива непозната актерка, додека откако се омажи за принцот стана доста позната. Некои луѓе истакнаа дека можеби видеото ќе добие поголема гледаност во 2020 година само поради тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris