Популарната пејачка блеска од среќа – Бракот може да ве направи зависни од партнерот

19 мај, 2020
16158151905ec12d2655343932744704_w640

Пејачката Ели Голдинг опиша како изолацијата влијаела на нејзиниот брак.

Таа и нејзиниот сопруг Каспар се венчаа минатата година во август, а според зборовите на пејачката карантинот нималку не им го нарушил уживањето.

Таа за британски Glamur дека пандемијата позитивно влијаела на нивниот однос и дека тие се среќни еден за друг.

„Одлично е, искрено можам да казам дека ниту еднаш немавме расправија. Изолацијата не е идеална веднаш после венчавање, ама ова е прав доказ дека можеме мирно и сречно да живееме заедно“ – изјавила таа и додала дека за некои луге бракот прави да се осеќате зависни од партнерот но тоа не било така во нејзиниот случај.