Поради овој маж ли се разведе модната уредничка?: Кога е со него зрачи од среќа!

24 октомври, 2020
f_9119871_1024


По 16 години брак, Ана Винтур (70), позната модна уредничка на американски Вог и Шелби Брајан (74) решија да потпишат документи за развод. Тие се заедно од 1999 година, но ретко се појавуваа заедно во јавност. Наводно, сè тргнало надолу во 2013 година кога се откри дека Шелби Брајан должи 1,2 милиони УСД. Имаше гласини, но и негирање дека Брајан можеби и се вратил на неговата поранешна сопруга Кетрин, чиј сопруг, банкар за инвестиции, починал во 2015 година.

Во меѓувреме, британските медиуми започнаа да шпекулираат дали има нешто повеќе од пријателство помеѓу Ен Винтур и британскиот актер Бил Ниги во левичарското друштво, кое честопати беше гледано на модни ревии, театарски претстави и ресторани во Њујорк и Лондон.

image
image

Во јануари оваа година ја видоа во одлично расположение и посреќни од кога и да е кога заедно со Ниги беа снимени заедно во еден ресторан во Њујорк. Таа по тој повод ги извади дури и очилата за сонце, заштитен знак, што ретко го прави. 70-годишниот Бил Ниги никогаш не сакал да ја открие природата на нивното пријателство. На прашањето за Ана Винтур 2015 тој беше многу внимателен. Го знаеме најдобро од популарната љубовна комедија „Всушност љубов“. – Очигледно немам што да кажам за тоа. Има многу озборувања за мене, а веројатно и за Ана Винтур.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum