ПОРАДИ ПОУЧНИОТ ФИЛМ ДОБИ СУРОВИ КОМЕНТАРИ: Познатата пејачка со отворено нписмо се обрати до публиката!

4 јули, 2020
DAFI

Многу е тажна поради грешната конотација

Пејачката Дафи имнуваше една медиумска компанија, поради покажување на полски филм, кој последните денови стекна голема популарност помеѓу гледачите.

Филмот се работи за жена која е киндапирана и сексуално нападната од страна на мафијашко семејство, кое и дадоа една година да се заљуби во него додека ја држи заробена. Некои мислат дека филмот прикажува “Стохолм синдорм”, а изгледа пејачката се сложува со негативните критики, бидејќи упати писмо со кое им упатува “Свесно размилсување”.

“Не разбирате колку болка нанесувате на оние кои помин але низ овој хорор кој овој филм го прикажува, како нешто величенствено, а се е за пари и забава. На нас кои сме го преживеале ова ни треба спротивно.”- напиша во писмото.

“Киднапирањето и сексуалното насилство се прикажува кака секси. Знам дека и за ова медиумска куќа никогаш не би прифатила филмови кои промовираат хомофобија, педофилија или расизам, но на ова се согласува”. Додаде во писмото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi