Поранешната најдобра пријателка на Кардашијан го обвини Канје за „перење мозок“ на целото семејство

10 ноември, 2020
1343975

Сопругата на легендата на кошарката Скоти Пипен на го обвини Вест дека го „перел мозокот“ на својата сопруга и нејзиното семејство поради што повеќе не сакаат да имаат никаква врска со неа. Како што вели, Канје Вест се свртел против неа откако го блокирала неговиот број по постојаните повици што ги добивала од него во раните утрински часови. ‘Канје буквално го испра мозокот на целото семејство и ги убеди во нешто што јас самата не го познавам. Тој ме обвинува за многу работи, но јас сум убедена дека не верува на никој близок до Ким “, посочува 46-годишната дизајнерка на накит, сметајќи дека прекинот на пријателството со Ким е спонзориран од нејзиниот потег да ги блокира повиците што ги доби од раперот во раните утрински часови.


„Тој ми се јавуваше во четири часот наутро. Јас бев таа личност која секогаш го слушаше кога имаше свои жолти минути. Јас бев првиот што ќе ми се јавеше кога ќе имаше некои проблеми и видете како заврши. Можеби затоа што ги блокирав неговите повици, сето тоа заврши на овој начин “, вели Пипен, признавајќи дека се чувствувала повредена од нивната одлука да го прекинат пријателството, бидејќи, како што вели за себе, отсекогаш била нивна блиска пријателка.

Сепак, сопругата на НБА легендата разбира зошто Ким реши да се дистанцира од неа затоа што верува дека сака да го направи она што е најдобро за нејзиното семејство и нејзиниот однос со сопругот на тој начин.

Kim Kardashian
Kim Kardashian
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi