Познатата актерка на мотор низ улиците на Малибу

17 мај, 2020
halli 1 (2)

Актерката Хали Бери (53) најчесто објавува слики во секси издание и покрај нејзините години на својот профил на Instagram но овој пат не изненади со сосема поинаква фотографија. Таа на својот мотор KTM 390 Duke се возела низ Малибу, Калифорнија и не личела на себе облецена во „моторџиски“ стил од глава до пети, со кожна јакна, црни панталони, нараквици, чизми .