Познатата добитничка на Оскар се соочува со животот во изолација: Ен Хатавеј го откри најголемиот предизвик за време на пандемијата

29 ноември, 2020
1357156

Не е новост дека славните холивудски актери живеат поинаку од остатокот од Светот. Коронавирусот фати многу од нив неподготвени. Па ниту Ен Хатавеј (38) не беше исклучок

Ен Хатавеј не е премногу зборлива кога станува збор за нејзиниот приватен живот. Славната актерка има два сина, Џонатан и Џек, со Адам Шулман, а неодамна даде интервју за австралискиот магазин „Stellar“.

Ѕвездата на филмот „Ѓаволот носи прада“ ѝ овозможи на јавноста малку увид во мајчинството и предизвиците што ги донесе пандемијата во нејзиниот живот.

„Најголемиот предизвик за време на lockdown-от? Може ли да пцујам? Е*ена валкана облека“, се смеела актерката.

Ен Хатавеј додаде дека не сака да ги претставува работите како предизвик затоа што смета дека така гледаме на тоа. Актерката вели дека како мајка пронашла тон „можности“.

Постои одредена брзина и тешкотија во учењето нови работи. Не треба да се осудувате премногу, особено на почетокот кога се чувствувате како да правите сè што е во ред. Но, тоа дефинитивно не е само предизвик “, рече Ен Хатавеј и додаде дека за време на lockdown –от сфати дека начинот на кој живееме и сакаме е по што другите ќе не паметат.

Актерката претходно зборуваше за начинот на кој мајчинството ја промени.

„Сакам кога сè е едноставно. Денот започнува со список – дали Џонатан дише, дали е здрав, дали расте, дали е успешен. Ако добијам четири позитивни одговори, тешко е да ми се расипе денот“, заклучи тогаш Ен Хатавеј.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi