Познатата манекенка во врска со својата најдобра пријателка

27 јули, 2020
сдсдс

Манекенката Кара Делевињ е една од оние кои не го кријат нејзиниот љубовен живот. Имено, сите се запознаени со нејзините досегашни врски со 29-годишната актерка Ешли Бенсон, со кого ја „крунисаа“ нејзината љубов. Сепак, не по долго време, девојките решија да се разделат. Актерката брзо се појави во јавноста со раперот Г-Ези, додека многумина се прашуваа дали Кара продолжува понатаму. Имено, иако е познато дека Кара е добра пријателка на 18-годишната Каја Гербер, поради честата интимност во јавност и интимното гушкање, многумина се прашуваат дали девојките сè уште се само пријатели, пишува Gossip Cop.

cara delevigne

Американскиот супермодел, кој повеќе не се дефинира себеси како бисексуалка, туку повеќе како пансексуалец, не ја крие својата удобност во друштво на нејзината пријателка Каја. Откако беа „фатени“ на американскиот протест за правата на афроамериканците – „Black lives matter“, многумина се прашуваа дали би можеле во меѓувреме да решат да го претворат своето пријателство во љубовна врска. Тие се гушнаа или држеа раце постојано додека шетаа, што не е толку чудно да се види за две пријателки, но медиумите коментираат за тоа како се чини дека тие сè уште се премногу блиски и интимни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi