Познати дами прошетаа по црвениот тепих и ги оставија модните критичари со стравопочит: Не се знае која е полошо облечена!

16 ноември, 2020
дами

Синоќа во Лос Анџелес се одржа 46-тото доделување на Наградите на народот, а славните дами не се истакнаа со своите комбинации на облека.

Ќе ја паметиме годинешната награда за многу лоши стајлинзи и променети услови во кои се одржа оваа церемонија поради пандемијата на вирусот корона.

<p>Ove godine poznate dame nisu uspele da ostave dobar utisak</p>

Експертите за мода се едногласни, овие дами подобро да останат дома.

„Не сме виделе толку лоши стајлинзи на едно место“, рече еден од нив.

<p>Ove godine poznate dame nisu uspele da ostave dobar utisak</p>

Најлошата кај слабо облечените дами е Деми Ловато. Модните критичари одлучија да и ја доделат оваа воопшто неискрена титула на оваа пејачка. „Изгледа како да е во пижами“, ја објасниле нивната одлука.

<p>Ove godine poznate dame nisu uspele da ostave dobar utisak</p>
<p>Ove godine poznate dame nisu uspele da ostave dobar utisak</p>

Единствената меѓу нив која се истакна беше Џенифер Лопез. И овој пат беше на висина на задачата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi