Најнова шега на еден од најомилените парови која ќе ве насмее до солзи

28 мај, 2020
Screenshot_2020-05-28 Poznati par poznat je po podvalama koje si smještaju, a glumica je jednim potezom opet oduševila

Глумицата Блејк Ливли и нејзиниот сопруг актерот Рајан Рејнолдс се познати по своите шали кои си ги прават еден на друг, а Блејк со последната ги одушеви сите фанови.

Блејк и Рајан се моментално во карантин во својот дом во Хадсон Валеј, а со нив е и мајката на Блејк Елејн кој им помага со децата. Холивудскиот пар се венчаше во 2012. година и имаат 3 деца. Актерката неодамна изјавви како узива во времето поминато со своето семејство и дека навистина и е забавно.

.