Познатите дами ги украсија своите домови: Дадоа десетици илјади долари за куќите да им изгледаат вака!

10 декември, 2020
да

Американските старлети Ким Кардашијан (40) и Кајли Џенер (23) во празнично осветлување се натпреваруваат со актерките Џенифер Гарнер (48), Кејт Хадсон (41) и Џесика Симпсон (40).

Наместо тоа, многу познати дами се обидуваат да докажат кој има најдобро новогодишно декорирање.

Нема сомнение дека холивудските sвезди фрлија огромни пари на осветлување на своите луксузни домови, со цел да го развеселат семејството за време на пандемијата на корона вирусот, што трае речиси една година во Калифорнија.

Ким Кардашијан и нејзиниот 43-годишен сопруг Кание Вест ја украсија својата вила од 60 милиони долари во Калабасас со бели светла што ги поставија на дрвјата на имотот.

Од друга страна, нејзината помлада сестра Кајли Џенер, која е сопственичка на вила во Холмби Хилс, го украси својот дом со жолти светла кои ги украсија нејзините палми и дрвјата во дворот.

Во април годинава беше откриено дека Кајли купила вила за 36,5 милиони долари, во која ја преместила својата луксузна гардероба.

Оваа вила има 1.788 м2, 7 спални соби, 14 бањи и огромен базен во центарот на имотот, околу кој се поставени и божиќни украси.

Актерката Џесика Симпсон го украси својот дом со малку поедноставни светла, додека актерката Џенифер Гарнер го направи токму спротивното – ја украси куќата со разни бои, а најдоминантни се розовите сијалици на портата пред куќата. на влезот во вилата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris