Познатите личности во Велика Британија споделија објави во чест на Денот на таткото

21 јуни, 2020
гхрт

Познатите личности во Велика Британија споделија објави во чест на Денот на таткото.

На водечката позиција се наоѓа 46-годишната Викторија Бекам, која постави флешбек-слика на нејзиниот сопруг Дејвид (45) и нивните деца Бруклин (21), Ромео (17), Круз (15) и Харпер (осум), од нивното патување во Мајами минатата година, каде тие останаа во близина на дворот на Марк Ентони од 16,5 милиони фунти.

Поранешната сабота пејачка Рошел Хумс (31), која моментно е 23 недели бремена со своето трето дете, објави фотографија од сопругот Марвин (35) во кревет со нивните две ќерки Алаја-Маи, седум години, и Валентина Рајн.

Поранешниот спортистka сподели трогателна порака до нејзиниот татко Тед (71), за кого заслужува „ да работам за да успеам“.

Телевизиската презентерка Рошел му обезбеди програма на својот сопруг да се чувствува посебен и објави колаж црно-бели фотографии за да го документира патувањето на родителите.