Прекрасните сестри Ферагни

2 јули, 2020
vcvxvxc


Сестрите Ферагни се толку слични една на друга што би можеле да „се помешаат“ со близначки. Валентина и Франческа Ферагни се навикнати да живеат во сенката на Кјара, но малку по малку и тие стануваат славни личности. Валентина, која ја следат три и пол милиони обожаватели на Инстаграм, неодамна го пофали успехот на нејзината сестра Франческа, која специјализира во орална хирургија како најдобра во својата класа, и објавува заеднички фотографии на социјалните мрежи во друштво на гордата мајка Марина. Еве неколку фотографии за сами да процените колку се слични…

View this post on Instagram

Amazing day 🤩🎓🦷

A post shared by Francesca Ferragni (@fraferragni) on

View this post on Instagram

Gruppo vacanze 5 terre ❤️🇮🇹

A post shared by Francesca Ferragni (@fraferragni) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi