Преубавата Оскаровка се всели во својот нов дом кој личи како е како од бајка

8 јуни, 2020
294453_profimedia0527909147_ff

Добитничката на Оскар Рис Витерспун купи дом вреден 11,9 милиони долари во Лос Анџелес. Според странските медиуми, станува збор за вила која се наоѓа во предградието Брентвуд.

Таа ќе живее тука со нејзиниот сопруг Џими Тот и нивните три деца. Особено импресивна во овој дом е бањата, но и градината, што е како од бајка.

Погледнете ја оваа преубава вила:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi