ПРИНЦОТ ВИЛИЈАМ СЕ ОГЛАСИ ПО НЕРВНИОТ СЛОМ КОН БРАТОТ ХАРИ! Тој се бореше со овој проблем со години, и никој не знаеше за тоа!

30 мај, 2020
2231389_profimedia0352445452_ls

Набргу откако странските медиуми ја запалија теоријата дека принцот Хари завршил на психијатриски третман по наводен нервен слом, неговиот брат Вилијам зборуваше за неговите проблеми во документарец. Наводно, додека Хари се бори со посттрауматско стресно нарушување, тој има проблеми со вознемиреност.

„Мојот поглед се влошуваше со текот на годините и за време на јавните настапи решив да не носам очила затоа што не можев да видам никого. Тоа замаглување ми помогна затоа што не можев да видите кој гледа во мене. Јас гледам доволно да читам весници и слични работи, но во тој момент не можам да ја видам целата личност. Тоа ми помага многу со мојата вознемиреност “, беше искрен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi