Природна и без силикони: Вака изгледала Богдана пред да се омажи за Вељко Ражнатовиќ

14 август, 2020
богдана 2

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ- Богдана, на Инстаграм објавила фотографија стара 4 години.

Тогаш таа имала подолга коса во друга нијанса, а била и без силикони во устата.

Богдана не крие дека ги направила усните, а за да покаже дека отсекогаш била убава зборува сликата од 2016 година.

Оваа фотографија на многумина им направила впечаток, а како изгледала сопругата на Вељко некогаш, пред да се омажи за него и да му го роди синот Жељко погледнете и сами.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris