ПРОГЛАСЕНИ СЕ ЗА НАЈГОЛЕМИ ГУБИТНИЦИ ВО БРИТАНСКОТО КРАЛСКО СЕМЕЈСТВО!

18 јуни, 2020
hari 1

Според експертите, Меган Маркл и принцот Хари биле прогласени за најголеми губитници на британското кралско семејство за време на пандемијата на коронавирус.

Авторот на неколку публикации од дворецот, Фил Дампиер, смета дека двајцата изгубиле можност да го зајакнат својот имиџ откако се преселиле.

“Мислам дека изолацијата изгледаше добро за членовите на кралското семејство, освен Меган и Хари. Тие се покажаа како големи губитници во сето ова,  затоа што сега се покажа дека  некој е комплетно неважен во својата земја”, рече Фил, додавајќи:

„Можеби тие имаат голема улога во странство или во Америка, но мислам дека луѓето во Велика Британија креваат рамена при споменувањето на нивните имиња“, заклучи тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi