Проговори бившата на Хари: “Во текот на целата врска бев во страв”

31 мај, 2020
82971738_2840010902794883_234643593912909824_n

Пред да ја запознае својата сегашна сопруга, 38-годишната Меган Меркел, 35-годишниот британски принц Хари беше во неколку врски кои баш како и оваа со Меган привлекуваа внимание во јавноста.

Една од тие врски сигурно е и врската со британската манекенка и глумица, 31 годишната Кресида Бонас со која беше во врска 3 години пред официјално да раскинат во 2014 година. Според тврдењето на тогашните медиуми, манекенката не можела да го поднесе притисокот на улогата која ја имала.

Иако после прекинувањето на врската Кресида не се огласуваше многу во медиумите, сега таа за The Daily Telegraph проговори за деталите на врската и за тоа дека цело време била во страв:

  • “Страв од тоа дека ќе згрешам, дека нешто погрешно ќе направам, дека нема да бидам совршена… Мислам дека сето тоа во одредени делови од животот ме ограничуваше.” Кресида додалa дека поради стравот кој го чувствувала решила да ја прекине врската со британскиот принц. Како што таа тврди, животот потоа потполно и се променил.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi