Пронајдено тело на езерото каде што исчезна Наја Ривера

14 јули, 2020
јхгбмн

Се претпоставува дека Наја се удавила, а сега полицијата објавила дека е пронајдено тело денеска во утринските часови, но без да открие дали е таа, јавуваат странските медиуми.

„Телото е пронајдено на езерото Пиру утрово. Ќе има прес-конференција во 14 часот покрај езерото “, се наведува во соопштението. Патем, Наја беше најпозната по улогата во серијалот „Гле“, а глуми и во Beach Guardians и The Prince of Bel Air.