Против неа беше покрената петиција, но Амбер Херд сепак ќе ја видиме во „Aquaman 2“

23 ноември, 2020
o_15300290_1024


Актерката Амбер Херд потврди дека се враќа во „Аквамен 2“ и покрај кампањите на социјалните мрежи кои бараат нејзино отстранување од филмот во улогата на воинот Меру заедно со Џејсон Мамоа во филмот хит. Информациите за ангажманот на актерката пристигнуваат во времето кога судот донесе одлука за раскинување на бракот со Џони Деп, откривајќи дека е вистина дека во него доживеала физичко малтретирање од Деп, што ги налути обожавателите на популарниот актер.

“Јас сум исклучително возбудена од количината на обожаватели што ја стекна” Акваман “и што предизвикав толку голем интерес во тој филм. Јас сум многу благодарна за тоа, едвај чекам да снимам”, изјави Амбер за Entertainment Weekly.

image

Херд и Деп раскинаа во 2016 година, по што меѓусебно се обвинија за семејно насилство. По неодамнешната судска потврда за злоупотребата на Деп со неговата поранешна сопруга, беше покрената петиција со која се бараше Херд да биде отстранета од продолжението на „Аквамен“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi