Роналдо изгледна неверојатно по неговата борба со корона вирусот! (ФОТО)

2 ноември, 2020
пон

Професионалниот фудбалер и sвезда на овој спорт, Кристијано Роналдо (35) беше фотографиран само во долна облека, без маица и шорцеви, за време на натпреварот помеѓу „Специја Калчо“ и „Јувентус ФК“, а по тој повод покажа зошто е најсексипилен фудбалер досега.

Имено, славниот Португалец се подготвуваше да влезе во игра на стадионот „Дино Манузи“ во Италија, а по тој повод, фоторепортерите го фотографираа додека се пресоблекуваше, па ги истакна сите свои физички атрибути.

Ја соблече маицата, а пред да го облече дресот можеше да се забележат неговото фантастично тело, секси стомачни, мускулестите раце, а жените зумираат на фотографија каде што прстите му се на незгодно место.

На 36-годишна возраст, Кристијано изгледа подобро од кога било, а на неговото дефинирано тело нема ниту грам маснотии, па јасно е зошто тој е најсекси маж.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi