САКАШЕ ВО ЗЕМЈА ДА ПРОПАДНЕ: Кога меган го стори ОВА пред кралското семејство, на Хари не му беше пријатно

2 јули, 2020
m i h

Цело британско семејство било на едно место каога војводката од Сасекс посака да биде во центарот на вниманието

Меган Маркл го доведе принцот во многу непријатна ситуација и го посрамоти каде за време на венчавањето на принцезата Евгенија, кое се одржа во 2018 година, откри пред сите дека е бремена и така ја разбеснила невестата и нејзината мајка Сара Фергусон, пишува во новата книга за животот на членовите во кралското семејство ” Royal At War”

– Меган сметала дека тоа е идеален момент да објави како таа и Хари го чекаат своето прво дете. Тоа беше голема грешка, бидејќи го украдоа целото внимание на свадбата. Невестата беше бесна, како и нејзината мајка Сара Фергусон- тврдат авторите на оваа книга и додаваат дека на Хари му било многу срам.

Меган Маркл и Хари станаа родители на малиот Арчи минатата година, а денес живеат во Лос Анџелес откако се откажаа од кранските должности.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi