СЕ КРИЈАТ ЦЕЛА ГОДИНА: Хали Бери откри со кое славно момче влезе во ЉУБОВНА ВРСКА!

18 септември, 2020
хали бери наслов

Оскаровката Хали Бери го откри идентитетот на нејзиниот партнер, што странските медиуми неуспешно се обидоа да го сторат сами во текот на летото!

Хали Бери и нејзиниот партнер, музичарот Ван Хант, решија да ги признаат и да ги откријат деталите за нивната врска пред јавноста!

View this post on Instagram

Vegas link to music n bio @vanhunt

A post shared by van hunt (@vanhunt) on

Иако Хали е мистериозна за својот партнер веќе неколку месеци, вчера таа објави фотографија на својот Инстаграм каде позира во маица на која пишува Ван Хант и додаде опис: „Сега знаете сè“.

View this post on Instagram

there you go… link n bio @vanhunt

A post shared by van hunt (@vanhunt) on

Во текот на ова лето, таа објавуваше фотографии од кои не беше можно да се открие за кој човек станува збор, но беше јасно дека тоа е емотивен партнер на актерката.

View this post on Instagram

kisses land softly

A post shared by van hunt (@vanhunt) on

Самиот Ван Хант објави фотографија од Хали Бери, на која таа нежно го бакнува во образ, а потоа и онаа каде што позира во маицата.