СЕ ОТКРИ ШТО ПРЕСУДИ ЗА КРАЈ: Ештон Качер и Мила Кунис се разведуваат?!

5 октомври, 2020
profimedia-0436550180

Известуваат странските медиуми

Иако повеќе од една година во странските медиуми се шушкаше за проблемите и можното раскинување на бракот на актерската двојка, 42-годишниот Ештон Качер и 36-годишната Мила Кунис, се чини дека конвулзиите преовладувале, па според таблоидот Woman’s Day, оваа прекрасна двојка – се разведува. Споменатиот медиум пишува и дека наводно се знае и што ја растурила среќата на парот кој исто така има две деца, ќерката Вајат и синот Димитри.

Имено, добро познат факт е дека коронавирусот и карантинската пандемија што се прошири низ целиот Свет поради тоа „си земаа данок“ на многу парови и сопружници, а сите овие негативни последици не ги заобиколија ниту славните. Имено, ако им се верува на пишувањата на споменатите медиуми, постојаното поминување време заедно го уништи претходно нестабилниот брак на славните Ештон Качер и Мила Кунис.

„Тешко им беше да се навикнат на новите услови и затворањето во куќа со две деца. Поминаа низ многу, навистина многу. И не успеа. Тие се расправаа буквално за сè – финансии, миење садови, начини на разговор со децата. И претходно имаа расправии, но карантинот им докажа дека – тие не се еден за друг“, откри неименуван извор за споменатите медиуми.

„Разводот е најверојатен исход од сите. Тоа не е привремена расправија, тие навистина мислат дека немаат ништо повеќе меѓусебно. Немаат за што да зборуваат, само се расправаат. Прашањето е – на кого, во случај на развод, ќе припаѓаат децата?“, Заклучува споменатиот извор.

View this post on Instagram

#MilaKunis and #AshtonKutcher ❤️

A post shared by Mila Kunis (@milalkunis) on

За потсетување, двојката, која е во брак од 2015 година и има четиригодишна ќерка Вајат и двегодишен син Димитри, веќе неколку пати беше мета на медиумите затоа што пишуваа за проблемите во нивниот брак. Најновите шпекулации за крајот на љубовта на публиката започнаа кога извор за американските медиуми изјави дека парот во последно време се повеќе се расправа и во надеж дека ќе го спаси бракот, тие решиле да побараат помош од експерти.