Се пука: Ким ги покажа градите, а сакаше нешто сосема друго (фото)

15 јуни, 2020
дсфдс

Старлетата Ким Кардашијан сакаше да направи „добро дело“ на инстаграм, а таа покажа премногу!

Ким, позната по провокативни фотографии и снимки, сакаше нејзините 175 милиони следбеници да откријат дека брендот за облека што сака да го носи, која е во сопственост на афроамериканските дизајнери, со цел да ги промовира среде расна тензија во Америка.

„Сакав да ве запознаам со една„ црна “марка што ја обожавам. Целата трикотажа е дизајнирана од Џоли Сауди, погледнете ги нејзините работи“, напиша Ким.

Заедно со фотографијата на која носи сет за трикотажа што практично „пука“ врз неа, таа никогаш немала подлабок расцеп и гол стомак!

View this post on Instagram

Hindsight’s 2020

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on