СЕ СОБЛЕЧЕ ЌЕРКАТА НА СИЛВЕСТЕР СТАЛОНЕ: Провокативните фотографии од Мексико ги воодушевија следбениците! (ФОТО)

8 октомври, 2020
Sistin-Stalone

Ги покажа атрибутите!

Систин Сталоне, ќерката на холивудската легенда Силвестер Сталоне, позираше во бикини и ги воодушеви своите следбеници.

Таа неодамна отпатува со сестра си и мајка си на одмор во Мексико, од каде редовно поставуваше провокативни фотографии, а последната собра над 120.000 лајкови.

„Колку си убава“, „Совршенство“, „Ти си како сон“, беа само некои од коментарите.

View this post on Instagram

Not actually here, but let’s pretend

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on

View this post on Instagram

The tan lines were unreal

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on

View this post on Instagram

🦎😼

A post shared by Sistine (@sistinestallone) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum