Секси „ангелите“ во божиќно расположение во нова колекција на долна облека

1 ноември, 2020
profimedia-0565951349-1-e1603888771256

Викторија Сикрет објави нова колекција за претстојните празници.

Глетката на прекрасните „ангели“ во предизвикувачка долна облека ќе ве расположи пред Божиќ порано отколку што мислевте.