Сескси Смит на кој падна Саманта од “сексот и градот” денес, ни малку не личи на себе, тешко е да повруваме дека тоа е навитина тој

2 јули, 2020
sats

Џејсон Левис истакна дека серијата “сексот и градот” пред се е популарен поради називот секс, но и поради добро напишаното сценарио со кое многу луѓе може да се пронајдат.

Џон Левис (49) се прослави со културната серија “сексот и градот”, но денес не е ни малку сличен на својот лик Смит Џеро

Глумецот даде интервју за австралиската телевизија и покажа дека сега има кратка коса, брада и бркови, додека некогаш носеже долга коса и имаше избричено лице. Џејсон објасни во емисијата зошто серијата “Сексот и градот” е сеуште популарна.

“Мислам дека првата причина е што во насловот го има зборот секс, с освен тоа добро е напишано сценариото и зборува за нешто што сите сме искусиле, а истовремено е смешна, сензационална, и ги забавува гледачите. Во секоја епизода има нешто што ќе ни го допре срцето”- изјави австралискиот глумец.

Откри и како ја снимал легендарната сцена во која се соблече потполно гол пред публиката, а присутна била и Ким Картел, која ја играше улогата на негова девојка по има Саманта Џонс

“Тоа беше голем предизвик и имаше исклучително многу луѓе. Беше добра лекција да се навикнам на својата природно состојба”- изјави смеејќи се.

Додаде како голата сцена морала да се сними од повеќе агли, и дека со еден камерман морал да се бори.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi