Севе ги замолкна гласините за развод па заблеска во летно издание истакнувајќи ги долгите нозе и бујното деколте

1 август, 2020
severina-igor-kojic-instagram-1

Северина објави фотографии во летно издание на Инстаграм, па доби многубројни комплименти и пофалби од своите следбеници.

Откако ги замолкна гласините за развод со сопругот Игор Којиќ и ја сподели нивната заедничка фотографија на нејзиниот профил на Инстаграм, Северина со обожавателите сподели неколку безгрижни летни изданија во кои е снимена од нејзината пријателка Соња Дворник.

„Преубава Севе“, „Одлични фотографии“, „Воодушевена сум, само така продолжи“, „Прекрасна“, „најубава“, „Убава до болката“, „Убава си убава, ангелу мој“  рекоа нејзините следбеници.

И по неколкумесечното молчење и бројните гласини за кризата во нивниот брак и написите за разводот, Северина објави заедничка фотографија со сопругот Игор Којиќ на Инстаграм.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris