Шефицата позираше во долен веш: Рири ги покажа завидните облини

2 јули, 2020
RIRI 3

Отакако ја лансираше секси линијата за доен веш по името “Savage x Fenty”, пејачката покажа дека таа сама на себе си е најдобрата реклама. Не позира често во долна облека од својата колекција.

Ријана (32), многу пати докажа како на сама себе си е најдобра реклама. Во линијата на сеси гаќички под називот “Savage x Fenty”, најчесто позира сама. А ни овој пат не изгледаше помалку сензационално во розев комплет на долен веш

ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ВИДЕОТО: Ријана го покажа задникот

Со задоволство позираше во плиток базен, а во рацете држеше наочари за сонце. Комбинацијата ја дополни со многу накит. Ријана накитот го носи на посебен начин, со голема сигурност и став.

Додека гордо ги покажување своите облини, Рири им упати остар поглед на камерите, а под градите и ѕиркаше нејзината тетоважа.

Рири овој месец претстави уште еден комплет на долен веш и тоа во жолта боја.

А освен тоа што таа располага со прекрасен глас и став, сметките во банка исто така се на нејзината страна. Стигна на третото место на листата на најбогатите пејачи на Sunday Times, и тоа со богатство кое се проценува со 600 милиони долари. Освен што ја лансираше секси линијата на долниот веш под името ” Savage x Fenty”, За нејзината заработка голем дел е заслужно партнерството со брендот LVMH. Последниот албум го издаде во 2016

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi