Шокантната еволуција на Кајли Џенер!

18 мај, 2020
кајли 11

Кланот Кардашијан-Џенер отсекогаш ја фасцинирала јавноста, особено Kајли Џенер. Низ годините можевме да го гледаме нејзиниот развој на црвениот тепих, но и нејзиниот сексипил на Инстаграм.

Бевме сведоци и на нејзината епска трансформација и еволуција.

Сега Кајли има 22 години, но сè уште се развива.

Еве некои фотографии од нејзиниот развој од тинејџерка до бизнис могул.