Што прават под чаршавот голата манекенка и нејзиниот сопруг

25 мај, 2020
tom-kaulitz-heidi-klum

Најди Клум неодамна бил искритикувана поради своите топлес фотографии кои ги споделува на социјалните мрежи. Овој пат таа речила да ни покаже како го поминуваат времето на самоизлоцаија со својот сопруг во нивната спална.

Таа на фотографијата е насмевната, а во коментарите и пишале дека секој би посакал таков сопруг.

„Неделен маникир“ – напишала таа.