Што се случува со Лејди Гага? Изгледа како никогаш досега!

28 јуни, 2020
profimedia-0477075389-830x0

Лејди Гага (34), ужива со своето момче Мајкл Полански (42), со кого е во врска од февруари.
Сепак, секој пат кога папараците ќе ја фотографираат, луѓето се повеќе и повеќе се изненадуваат од нејзиниот изглед и најчестото прашање што го поставуваат е – што се случи со неа?

Имено, на Гага повеќе не ѝ е гајле како ја напушта куќата, нејзиниот стил е премногу ефтин и не ѝ е грижа што постојано покажува повеќе отколку што треба да се покаже, но не на секси начин.

Пејачката беше фотографирана со Мајкл вчера, сабота, 27 јуни, во Малибу. Одат на шопинг, а таа носеше пица во рацете.


На себе имаше дуксер под кој носеше минијатурни шорцеви, па кога влезе во автомобилот, покажа повеќе отколку што требаше и токму затоа овој изглед не е воопшто пријатен за гледање.
Вишокот на килограми е исто така очигледен, а она што е нејасно е дали Гага е навистина бремена или тоа е само „несмасно“ парче облека коешто остава таков впечаток.