Што вели Парис Хилтон за Ким? Тие сакаат да го живеат својот живот пред камера!

12 септември, 2020
парис

Богатата наследничка ја поддржа својата пријателка Ким Кардашијан и нејзиното семејство во одлуката да го завршат снимањето на реалното шоу што ги направи славни

Долгогодишната пријателка на старлетата Ким Кардашијан (39), Парис Хилтон (39) во едно интервју зборуваше за одлуката на семејството Кардашијан-enенер да престанат да го снимаат реалното шоу „Во чекор со Кардашијанс“ по 14 години и 20 сезони.

Парис објасни дека ги разбира и ја поддржува нивната одлука да завршат снимање на реалното шоу по толку многу години.

– Кога го снимав реалното шоу „Едноставен живот“, по некое време ми беше доста од сè. Сакав да се посветам на својата работа – започна Париз.

– Тие имаат огромна деловна империја, сигурен сум дека сакаат да го поминат своето време на работа што ја сакаат и дека сакаат да поминуваат повеќе време со своите семејства- додава таа.


Богатата наследничка изјави дека сè уште не разговарала со Ким за тоа, но дека тие веројатно имаат премногу обврски и дека повеќе немаат време да снимаат реални шоуа. – По 20 сезони, мислам дека тие се подготвени да го живеат својот живот и не сакаат да бидат пред камерата секоја секунда.

Со Ким се познавам уште како девојчиња и неверојатна е империјата што ја изградија таа, нејзините сестри и нејзината мајка.

Јас сум многу гордa. Сите многу ги сакам и возбудливо е да гледам пријатели на кои им оди добро во животот – заклучи Парис.