Сите детали од бракот со Бред Пит кои Џенифер никогаш не ги открила

14 јули, 2020
дцфвгбнм,


Популарната 51-годишна актерка Џенифер Анистон е позната во јавноста со нејзиниот брак со Бред Пит и, меѓу другото, и за мега-популарната серија „Пријатели“. За време на карантинот, актерката, наводно, одлучила да го искористи своето време и да се посвети на пишување нова книга „што открива сè“. Покрај претходните врски, актерката ќе пишува и за сочните детали од нејзиниот брак со Бред Пит, кој официјално заврши пред 15 години.


Во книгата, наводно, ќе напише за сите лекции што ги научила во текот на животот и за сè што поминала во нејзините односи со Тејт Донован, Винс Вон, Џастин Терукс и секако со Бред Пит. Иако нејзините роднини со години ја убедуваат да го направи овој чекор и вршат притисок врз неа, можно е Џенифер сепак да почека со овој потег.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris