Сите мораа двапати да ја погледнат фотографиата: Кели се соблече, а со тоа предизвика лавина коментари! (ФОТО)

12 мај, 2020
кели

Кели Гејл објави фотографија во бикини, со која го воодушеви посилниот пол, а еден детаљ го им привлече вниманието на сите.

Имено, ангелот на Викторија носеше бикини во беж и бела боја, поради што многумина помислија дека нема ништо над нејзините гради.

Сепак, ова е оптичка илузија, а под жешката фотографија на Инстаграм има голем број коментари:

„Морав да ја погледнм фотографијата двапати“, „Мислев дека си гола“, „Ме збуни“.

View this post on Instagram

Throwback to some travels✈️🌊

A post shared by Kelly Gale (@kellybellyboom) on