Сите погледи биле вперени во неа: 43 годишната Никол Шерцингер на истегнување во парк воодушевила со својата флексибилност!

19 ноември, 2020
profimedia-0569419470-e1605715745927


Папараците неодамна ја уловија 42-годишната пејачка Никол Шерцингер, главниот вокал на Pussycat Dolls, за време на утринското вежбање во паркот во Лос Анџелес. Пејачката им подари незаборавна сцена на фотографите и минувачите.

Таа покажа флексибилност и завидна форма што и ја должи на редовното вежбање. Покрај тоа што привлече внимание со истегнување, нејзината беспрекорна фигура се појави и во тесна спортска облека. Во вежбата и се придружи и нејзиното момче, 35-годишниот рагбист Том Еванс, со кого ја потврди својата врска на почетокот на годината.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi