Сите валкани детали од борбата за старателство на Анџелина и Бред

29 мај, 2020
profimedia-0195656219

Иако поминаа 4 години откако познатиот пар се разведе, проблемите околу старателството и растењето на 6 заеднички деца и понатака продолжуваат, а медиумите објавија неколку детали за нив.

Минатото лето, според магазинот Стар, Анџелина сакала на суд да ја искористи видео снимката каде Бред во алкохолизирана состојба се тетеравел низ аеродромот после кобната расправија во авионот која била и клучна за нивниот развод. Видеото кое никогаш не стигнало до медиумите, според неименуваниот извор на магазинот, бил главен адут на 44 годишната актерка за да го добие старателството.

Но и Бред не бил без адут во својот ракав според таблоидот NW кој ијавил дека актерот поседува видео каде се гледа како Анџелина користи дрога. Негов најголем сојузник тоа време бил дилерот наводниот дилер на Џоли кој бил спремен да ги открие сите тајни на актерката кои би биле клучни за добивање на старателство.

Еден од последните но не и помалку интригантен е потегот на Анџелина која се одлучила да штрајкува со глад за да го добие старателството над 14 годишната Шајло, 18 годишниот Медокс, 11 годишниот Кнокс, 15 годишната Захара, 15 годишниот Пакс и 11 годишната Вивиен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi